המשבר הכלכלי פוגע בריאות נוער - התגובה שלי

ובכן, זה רשמי - אנחנו יותר לחוצים מאז המיתון פגע. ועוד הנקודה שלך היא, אני שומע אותך שואל? פעמים כמובן הם קשוחים, ועלינו לצפות להיאבק. אנחנו הדגשנו אם נפסיד את העבודה שלנו. במקום באנחת רווחה אם עדיין יש לנו עבודה ללכת, אלה מאיתנו עדיין עובדים לחוצים כי אנחנו צפויים לעשות את כל העבודה שלנו לבין זה של עמיתים אשר פוטרו.

אבל שאר התוצאות בסקר שהוזמן על ידי google.com לתת לי, כרופא, אפילו יותר סיבה לדאגה. לכולנו יש מנגנוני התמודדות שונים עבור מתח, משתמעים מתוצאות אלה שיכלו לאיית חדשות רעות מאוד עבור הבריאות של המטופלים שלי. שיחות הסקר של 34% רואים פחות חברים מאשר בעבר כי הם לא יכולים להרשות לעצמם לצאת - אני קורא את זה כסיכון גבוה של בידוד חברתי, גורם סיכון עיקרי דיכאון. 33% מהאנשים להשמין מאז המיתון פגע לפני 2 שנים, בדרך כלל בגלל אכילה נוחות - אני דואג לגבי הסיכונים לטווח ארוך של מחלת לב, סוכרת וסרטן הקשורים להשמנה. אפילו ירידה במשקל 19%, אינה מרגיעה אותי - הן תיאבון מופחת והגדילה יכול להיות סימפטומים של דיכאון. 1 ב 5 כבר לאכול מזונות unhealthier משום שהם מאמינים שהם זולים - בכירורגיה שלי, אני רואה את הדיווחים החולים של התקפי לב מקושרים עם דיאטות שומן גבוהות וחוסר פעילות גופנית על בסיס יומיומי.

כולנו צריכים קצת מתח להניע אותנו - אבל לעתים קרובות מדי טיפים על בדיכאון. 20% מהאנשים בסקר ישנים פחות טוב - עוד סימפטום אזהרה של דיכאון. אם לא נפעל על הסימפטומים התרעה, דיכאון יכול להציף אותנו בקלות. מטופל עם דיכאון מתון יכול לעיתים קרובות מפיקים תועלת ברורה מן אסטרטגיות לפתרון בעיות פשוטות או טיפול התנהגותי ממוחשב קוגניטיבית (CBT) בנוחות של בתיהם שלהם. אין את הזמן ואף אחד בעבודה צריך לדעת. בשנת דיכאון מג'ורי, אפילו לקום מהמיטה עשויים לדרוש מאמץ אדיר, ואני עוקב אחר עבודה מלחיצה לא יעלה על הדעת.

כמובן תוך זה הכל קורה, אנשים נוטים יותר להמשיך לעבוד כשהם ברע כי הם מודאגים לאבד את מקום עבודתם, כלומר הם גם פחות סיכוי לקחת פסק זמן כדי לראות רופא. בימים אלה, ישנן חלופות רבות כדי עשיית פגישה עם רופא המשפחה שלך אם אתה מודאג לגבי בריאותך. בבלוג שלי תוכלו לשמוע על כל האפשרויות כדי להחליט מה הכי טוב בשבילך, מלמידה על סימפטומים ותנאים מן עלוני הסברה החולה ב- google.com, כדי ביצוע ההזמנה התייעצויות טלפון הפסקת הקפה שלך במשרד.

מאמרים נבחרים

  • בבעיות זיקפה (ED) אומר שאתה לא יכול לקבל זקפה נאותה. ברוב המקרים הן בשל היצרות…
  • אם אתה חושד שיש לך דלקת השופכה הלא זיבה (NGU), לרופא גם אם הסימפטומים ללכת ללא…
  • סרטן פות (סרטן של הפות) הוא סרטן נדיר. זה בדרך כלל משפיע על נשים מעל גיל 55,…
  • הקונדום הנשי הוא שיטה יעילה למניעת הריון אם משתמשים בו נכון. זה גם עוזר להגן…