ברית מילה

ברית מילה היא ניתוח להסרת העורלה (העור מכסה את החלק העליון של הפין). הוא בעיקר נעשה אצל תינוקות וילדים צעירים אבל אפשר לעשות בכל גיל. המבצע הוא בן 15,000 שנה בוצעה במצרים העתיקה. זה נעשה מסיבות רפואיות ודתיות.

ברית מילה. obliterans Balanitis xerotica.
ברית מילה. obliterans Balanitis xerotica.

אם הוא אינו נחוץ מסיבות רפואיות, יש מגמת עלייה להורים לשקול את הסיכונים מול היתרונות לפני מקבל את ההליך נעשה. חלק מההורים דוחים את הפעולה עד ילדם ניתן מעורב בדיון.

מילה היא רק זמינה על שירותי בריאות מסיבות רפואיות. אם אתה רוצה לעשות את ההליך דתיים / מסיבות תרבותיות או למען המראה תצטרך לקבל את זה נעשה באופן פרטי. מרפאות ואנשים פרטיים אשר מציעים את השירות הזה יכולים לעשות זאת היגיינית ובטוחה אבל הם אינם כפופים לאותו בקרות תקנות מתקני NHS.

מאמרים קשורים

ישנם מספר מצבים רפואיים המשפיעים על העורלה עבורו מילה היא הטיפול הטוב ביותר. אלו כוללים:

  • פימוזיס: זו מתרחשת כאשר העורלה שלך הופכת להיות חזקה מדי כדי למשוך מעל ראשו של הפין (העטרה). אם העורלה היא לא חזק מדי, ייתכן שתרצה לנסות סוגים אחרים של טיפול כגון קרם סטרואידים או ניתוח כדי לשחרר או לעצב מחדש את העורלה ולא להסיר אותו.
  • Paraphimosis: אם העורלה שלך משוך לאחור לניקוי או להכניס צינורית לניקוז השלפוחית (קטטר) ולא הוחזר למקומו בתנוחה רגילה, העטרה יכול להתחיל להתנפח, השמנה העורלה בבסיסו.
  • Balanitis ו posthitis: balanitis הוא זיהום של העטרה. Posthitis הוא זיהום של העורלה. שניהם יכולים להיגרם על ידי היגיינה ירודה אבל לא יכולות להיות אחרות סיבות כגון אלרגיות ודלקות המועברות במגע מיני. אם אחד התנאי נמשך, ייתכן לדרוש מילה.
  • Obliterans xerotica Balanitis: זו היא מחלת עור אשר יכול להשפיע העורלה שלך, העור של העטרה שלך ואת הערוץ שדרכו שתן מועבר (השופכה). זה יכול לגרום גושים לבנים על העור הפגוע ודילול וצלקות של השופכה. תרופות בדרך כלל משמשות כדי לטפל במצב אך מילה לעתים קרובות יכולה לעזור, במיוחד אם השופכה אינה מעורבת.

המבצע נעשה בדרך כלל באמצעות ג'ל הרדמה או זריקת הרדמה מקומית אצל תינוקות. אצל ילדים גדולים ומבוגרים הרדמה כללית ניתנת בדרך כלל כך תוכלו להיות רדומה במשך ההליך. אם אתם מקבלים הרדמה כללית אתה בדרך כלל מומלץ לא לאכול או לשתות דבר במשך שש שעות לפני כן.

המבצע הקלאסי כרוך ניתוק העורלה ואת תופר בחזרה את העור שנותר. בשנים האחרונות, מלחציים פלסטיק שונים שימשו כגון Gomco®, Plastibell® ואת שאנג Ring®. אלה הופכים את המבצע במהירות ובקלות רב, לגרום צלקת מסודרת ולהפחית את צורך התפרים.

אתה אמור להיות מסוגל לעזוב חולים ברגע שאתה מוכן. עם זאת, אם היה לך הרדמה כללית אתה יכול להרגיש מנומנם צריך לחכות עד שאתה ער לחלוטין. אתה לא צריך לנהוג וצריך לוודא שמישהו נמצא שם כדי ללוות אותך כשאתה הולך home..You לא צריך לשתות אלכוהול, להפעיל מכונות או לחתום על מסמכים משפטיים עבור 24 שעות לאחר ההליך.

מדוע המילה נעשה? מה אינו כרוך המבצע?
מדוע המילה נעשה? מה אינו כרוך המבצע?

אתה יכול לעשות כל פעילות שאתה מרגיש נוח עם, צריך להיות מסוגל לחזור לעבודה לאחר שבוע עד עשרה ימים. באותו פרק זמן חל על ילדים חוזרים הגן." "לא נכון או בבית הספר. אם העבודה שלך כרוכה בעבודה גופנית מאומצת ייתכן שיהיה עליך לקחת כמה שבועות עד לפתיחתו. כמו כן כדאי להימנע מקיום יחסי מין (משגל) או אוננות במשך כארבעה שבועות, כמו זה יכול לגרום לכאב ודימום.

אם עברת אי נוחות או דלקת בגלל אחד התנאים הרפואיים שתואר לעיל, מילה תהיה להקל על הסימפטומים. אם אתה ממשיך לקבל זיהומים בשתן, המבצע עשוי למנוע ממך לקבל יותר. תוכלו גם להיות פחות צפוי לקבל זיהום המועברת באמצעות מגע מיני כגון HIV, הרפס סימפלקס או וירוס הפפילומה האנושי. מילה גם מפחיתה את הסיכון שאתה מקבל כמה סוגים של סרטן הפין.

כמו בכל ניתוח, אתה עשוי לקבל תגובה הרדמה כללית, דימום מהפצע, או זיהום. דימום בדרך כלל ניתן נעצר על ידי הפעלת לחץ אבל כמה אנשים צריכים להילקח בחזרה לתיאטרון יש תפרים להכניס.

סיבוכים אחרים יכולים לכלול:

  • הסרת העורלה יותר מדי או פחות מדי.
  • הצטלקות של השופכה (היצרות פתח השופכה), מה שמוביל לבעיות במתן שתן.
  • פגיעת קצה הפין.
  • צלקת רקמות (הידבקויות) בין העטרה לבין הגל (כלומר בין הסוף והגוף העיקרי של הפין).

קרמים סטרואידים יכולים לפעמים דק העורלה ולכן הוא משוחרר מספיק כדי להיות משך מתחת לראש של הפין (העטרה). אתה יכול גם לעבור ניתוח שנקרא preputioplasty הכוללת חיתוך ומתיחת העורלה במקום להסיר אותו לגמרי.

עזרה ומידע נוסף

NORM בבריטניה

מאמרים נבחרים