הרדמה מקומית עבור ניתוח העיניים שלך

מדריך זה נכתב על ידי הקולג 'המלכותי של Anaesthetists. משמש כאן באישורו.

אתה הוצעת ניתוח עיניים בהרדמה מקומית. עלון זה מסביר מה הרדמה מקומית עבור ניתוח עיניים היא נותנת צעד אחר צעד מדריך כיצד ההרדמה המקומית תינתן ו להשגחה במהלך המבצע שלך.

אלחוש - מדינה ללא כאבים שחוללה תרופות שונות. "אובדן תחושה" אמצעי "אלחוש '.

תכשירים ותרופות משככי כאבים - תרופות (גזים, טיפות זריקות) המשמשים הרדמה מקומית או כללית.

Anaesthetists - רופאים שעברו הכשרה מומחית בהרדמה כללית ומקומית, שאמור להשגיח ילדים ומבוגרים לפני, במהלך ואחרי הניתוח. מנתחי עיניים מאומנים גם לנהל הרדמה מקומית עבור ניתוח עיניים.

הרדמה מקומית עבור ניתוח העיניים שלך. בדיקת תקינות: במרפאת טרום ההערכה.
הרדמה מקומית עבור ניתוח העיניים שלך. בדיקת תקינות: במרפאת טרום ההערכה.

הרדמה מקומית היא תרופה אשר מפסיקה את מרגיש כאב. זה יכול להינתן טיפות עיניים ו / או זריקות. ברגע שיש לך ניתן ההרדמה מקומית אתה עדיין תהיה ער ומודע למה שקורה לך אבל המטרה היא שאתה לא מרגיש שום כאב במהלך המבצע.

מהם היתרונות של הרדמה מקומית?

הרדמה מקומית בדרך כלל עובד טוב מאוד למנוע את מרגישה כל כאב במהלך הניתוח. זה גם נותן לך הקלה בכאב לאחר הניתוח במשך כמה שעות. זה בדרך כלל יש פחות סיכונים ותופעות לוואי מאשר הרדמה כללית, במיוחד אם אתה קשיש. זאת, משום שהיא אינה משפיעה על חלק אחר של הגוף שלך, כמו נשימה או הלב. אנשים מחלימים מהר יותר לאחר ניתוח בהרדמה מקומית והוא יכול ללכת הביתה באותו היום. אתה יכול להמשיך ליטול תרופות מרשם שבו אתה מבקר, ייתכן שתוכל לאכול ולשתות כרגיל. החולים שלך ייעצו לך על זה.

אני באמת מעדיף הרדמה כללית, יש לי ברירה?

כן. שום דבר לא יקרה לכם עד שאתה מבין ומסכים עם מה תוכנן עבורך.

אם יש לך העדפה הרדמה כללית, אתה צריך לדבר על זה עם הרופא המרדים או המנתח שלך. אולי יש סיבה רפואית לכך שאתה לא צריך הרדמה כללית. ייתכן שיהיה עליך להמתין זמן רב יותר עבור הפעולה שלך. כמה חולים לא יוכלו לספק פעולות בהרדמה כללית.

מי מנהל את ההרדמה המקומית וכיצד הוא נתון?

מרדים ואת שני מנתחי עיניים מאומנים לנהל הרדמה מקומית. ישנם שני סוגים של הרדמה מקומית:

 • פעולות מסוימות מתאימות להתבצע עם משתקת טיפות עיניים בלבד.
 • פעולות רבות דורשות זריקות הרדמה מקומיות וכן טיפות עיניים משתקות. זריקות נחוצות לפעילות על הרשתית או פעולות אחרות בו העין חייבת להישמר עדיין לחלוטין. לאחר השימוש בטיפות כדי להקהות את פני השטח של העין זריקה ניתנת סביב העין (הימנעות גלגל העין עצמו).

האם הזרקת ההרדמה המקומית כואבת?

זה משתנה מאדם לאדם. טיפות עיניים כי תחושת פני השטח של העין משמשים ראשון כדי להפוך אותו נוח ככל האפשר. מחט דקה מאוד משמשת וייתכנו תחושה של עקצוץ או לחץ אשר נמשכה בדרך כלל פחות מדקה.

האם יש סיבוכים של הרדמה מקומית?

הרדמה מקומית עבור ניתוח עיניים נחשבת לחומר ההרדמה הבטוח עבור אנשים רבים. לפעמים אתה עלול לפתח שטפי דם או פנס בעין כמו ניזקי הזרקת כלי דם קטנים סביב העין. זה בדרך כלל אינו רציני אבל יכול להסתכל מכוער במשך כשבוע. זה נפוץ יותר אם אתה לוקח אספירין או תרופות אחרות כי לדלל את הדם.

לעיתים רחוקות, יש יותר חשוב דימום סביב העין. זה יכול להיות המבצע שלך יצטרך להתעכב ליום אחר.

סיבוכים רציניים הם נדירים מאוד.

אמנם נדיר או נדיר מאוד, פגיעה בעיניים, כלי דם או שרירי העיניים ואת ההשפעות על לחץ הלב והנשימה, הדם שלך יכול לקרות. המנתח המרדים או עינך תוכל לתת פרטים נוספים על סיבוכים אלה.

האם יש משהו שגורם לאנשים מתאימים הרדמה מקומית לעין?

מהם היתרונות של הרדמה מקומית? תתבקש על.
מהם היתרונות של הרדמה מקומית? תתבקש על.

כן. יהיה עליך להיות מסוגל:

 • לשקר שטוח למדי ועדיין עבור בין 45 דקות לשעה
 • אחר הוראות פשוטות.

הרדמה מקומית אינה מומלצת בדרך כלל אם אתה:

 • לא יכול לשקר שטוח למדי
 • יש מחלה (למשל פרקינסון) שגורם להיות עדיין קשה
 • יש שיעול שאתה לא יכול לשלוט
 • יש קשיי שמיעה חמורים
 • הקושי יהיה להבין את הנאמר
 • יש קלסטרופוביה חמורה
 • יש אלרגיה ידועה לתרופות הרדמה מקומית.

אם כל הנקודות הללו חל עליך זה חשוב לך לדבר או לכתוב ל GP, המנתח או המרדים שלך לפני יום הניתוח שלך. הרדמה כללית עשויה להיחשב, תלוי מצב בריאותך הכללית. זו תידון איתך.

בדיקת תקינות: המרפאה מראש ההערכה לאחר מועד ההפעלה מתוכנן, מחאת בריאותך חיונית. אתה עשוי להישלח שאלון קצר על בריאותך או שתתבקש להשתתף מרפאת הערכה טרום ניתוחית. אחיות בדרך כלל לנהל את המרפאה מראש הערכה עם רופא זמין לקבלת ייעוץ מיידי. הבריאות סומנה היסטוריה רפואית מלאה נלקחת. אם אתה צריך כל הבדיקות האלה יהיו מסודרים במרפאה זו. אנחנו גם נשאל אותך על המצב בבית שלך כדי לוודא שיש לך מספיק תמיכה לאחר הניתוח.

תתבקש על:

 • כושר ובריאות כללית
 • בעיות רפואיות
 • מחלת לב
 • מחלת ריאות
 • כאב בחזה במהלך פעילות גופנית או במנוחה
 • סוכרת
 • התרופות הנוכחיות שלך
 • אם הינך בהריון
 • אלרגיות
 • לעשן
 • צריכת אלכוהול
 • לעזור שיש לך בבית.

אתה צריך לקבל הנחיות ברורות לגבי אם ומתי כדאי שתפסיק אכילה ושתייה.

אתה יכול להמשיך לקחת שום תרופות מרשם כרגיל, כולל עד וביום של הניתוח שלך. אם הינך נוטל אספירין, קלופידוגרל או קומדין, בבקשה לבדוק עם בית החולים. ייתכן שיהיה עליך לעצור את זה כמה ימים לפני הניתוח שלך.

אם יש לך שיעול או הצטננות קלה ביום הניתוח, כדאי לטלפן למחלקה לייעוץ. הפעולה שלך ייתכן שיהיה צורך לדחות.

אנא הבא כל תרופה שאתה לוקח איתך לבית החולים ביום הניתוח שלך, כך הרופאים והאחיות יכולים לבדוק אותם. אתה בדרך כלל להמשיך לקחת תרופות משלך כאשר אתה נמצא בבית החולים.

בבית חולים

תוכל לראות על ידי מנתח העיניים שלך (רופא עיניים) ו מרדים. מנתח העיניים שלך יבדוק ולסמן את העין כי מופעלת על ולדון תפעול הרדמה איתך. אתה תתבקש לחתום על טופס סכמה והמצח עשוי להיות מסומן בצד של העין כדי לעבור ניתוח.

מה קורה לאחר מכן?

ייתכן שתתבקש כדי לשים על חלוק בית חולים. לפעמים אתה יכול לשמור על הבגדים שלך על - אתה צריך ללבוש בגדים נוחים כי הוא רופף סביב הצוואר.

 • בהתאם לסוג הפעולה אתה נתקל האחיות במחלקה עשוי לתת לך כמה טיפות עיניים להרחבת האישון שלך (לעשות תלמיד שלך גדול יותר). אלה עשויים להפוך הראייה שלך מטושטשת מעט.
 • הם עשויים למקם קרם הרדמה מקומי מתחת לעפעף התחתון שלך.
 • זה הגיוני להשתמש בשירותים לפני שאתה הולך לתיאטרון, כך שאתה יכול לשכב בשקט בנוחות.
 • אחות תלווה אתכם תיאטרון ידי עגלה, כסא גלגלים או, אם אתם מעדיפים, אתם יכולים ללכת.

תיאטרון הצוות יהיה לשאול אותך כמה שאלות כדי לבדוק מי אתה, ומה הפעולה אתה נתקל. הם יבדקו שוב איתך איזו עין ומתופעל על ולבדוק טופס ההסכמה שלך.

האם אני יכול להיות משהו כדי לעזור להרגיע אותי?

הצוות המרדים ותיאטרון שלך מאוד נהג לעזור לאנשים להירגע. תרופות הרגעה יכולה לפעמים לגרום לך מאוד ישנוניות להאט את הנשימה שלך, מה שיכול לגרום למצוקה במהלך המבצע. בבקשה לדון רצונותיך עם המרדים שלך.

מה קורה בחדר ההרדמה?

אתה תיעשה נוח על עגלת ההפעלה. המרדים שלך יצרף לך ציוד לפקח:

 • לב: כתמים דביקים יושמו על החזה שלך (רל או א.ק.ג.)
 • לחץ הדם שלך: שרוול למדידת לחץ דם יושם על זרועך
 • רמת החמצן בדם שלך: קליפ יושם על האצבע (oximeter הדופק).

המרדים שלך ייתכן שיהיה צורך לתת לך תרופות לווריד. מחט ישמש לשים צינורית פלסטיק דקה (צינורית) לווריד בגב כף או הזרוע שלך. זה הוא מודבק למטה כדי לעצור את זה מחליק החוצה.

המנתח המרדים או עין אז יהיה לתת לך את טיפות עיניים ו / או זריקות אשר להרדים את העין.

לאחר ההרדמה המקומית ניתנת העין תישמר סגור כדי למנוע משהו נוגע ללב ניזק פני השטח של העין. צוות יכול לעסות את עין או להציב משקל קטן על העין הסגורה לעזור התפשטות ההרדמה אוהדת.

תפגע זריקת ההרדמה המקומית?

זה משתנה מאדם לאדם. ייתכנו צורב, לחץ או כאב אשר נמשך בדרך כלל פחות מדקה.

איך אני יודע כי ההרדמה עובדת?

המנתח המרדים או עינך יבדוק את העין שלך כדי לוודא שהוא מורדם. ייתכן שתתבקש להסתכל לכיוונים שונים כדי להעריך את ההשפעות של ההרדמה. כאשר הם שמחים כי ההרדמה עבדה, תועבר לחדר הניתוח. המבצע

מה קורה בתוך חדר הניתוח?

 • האחות תבדוק אתה שוכב בנוחות על שולחן הניתוחים וכי הראש שלך נתמך.
 • גיליון ניתוח סטרילי יוצב מעל פניך לשמור על האזור סביב העין שלך נקי. הגיליון יהיה חור זה, כך שהמנתח יכול לראות את העין כדי לעבור ניתוח.
 • צינור יוטלו מתחת לסדין כירורגית אשר יפוצץ אוויר צח סביב הפה והאף. זאת על מנת לעזור לך לנשום בקלות להרגיש בנוח במהלך המבצע.
 • אתה יכול להיות מודע של האזור סביב העין מנקה עם נוזל קר כדי לשמור על סטריליות.
 • מנטר הלב ודופק יהיה לחבר מחדש.
 • אתה עלול להרגיש קצת מים הזולגים שלך. זוהי תופעה רגילה למדי כמו המנתח משתמש תמיסת מלח-מים חלש מאוד כדי לשמור על עין לחה.

אחד מאנשי הצוות יישב איתך ועשוי להציע להחזיק לך את היד לאורך כל המבצע.

אני יכול לדבר בזמן הניתוח?

לא, עדיף לא לדבר תוך המנתח פועל על העין שלך כמו זו תהפוך את מהלך הפנים שלך יכולה להשפיע על הניתוח. אם אתה רוצה להגיד משהו, תתבקש להעביר את היד בעדינות ואת מנתח עיניים יפסיק לפעול, כך שאתה יכול לדבר.

האם אני רואה משהו?

אתה בדרך כלל תוכל לראות אורות בוהקים ואתה יכול לראות כמה תנועות במהלך המבצע. זה משתנה מאדם לאדם. אתה לא תוכל לראות כל פרט.

מה עוד יקרה?

המנתח פועל עם מכשירים עדינים שמגיעים בתוך עין - העין לא יוסרה עמדתה הנורמלית.

אתם תהיו מודעים לכך המנתח עובד ירגישו קצת לחץ. אם לא נוח לך בכל דרך אנא תן צוות התיאטרון יודע. אפשר לתת עוד הרדמה מקומית במידת הצורך.

מה אם אני ממצמץ?

קליפ קטן שומר העפעפיים שלך פתוח אז אתה לא צריך לדאוג מהבהב.

האם אני יכול להשתמש במכשיר השמיעה שלי בזמן הניתוח?

זהו נוהג מקובל להסיר את מכשיר השמיעה באותו הצד כמו העין ומופעלת על כי, לא משנה כמה זהיר המנתח שלך הוא, מים יכולים להיכנס האוזן לבין מכשיר השמיעה יכול להתחיל לעשות קולות.

אחות ילווה אותך בחזרה למחלקה בכיסא גלגלים.

העין שלך עשוי להיות מכוסה עם מגן או כרית עד למחרת כדי להגן עליו למנוע ממך משפשף אותו בעודה ישנה. אתה עלול להיתקל ראייה כפולה במשך זמן, בשל לאחר ההשפעות של ההרדמה.

למה שלא יחזור הביתה?

כאשר יש לך התאושש והתחבורה שלך מגיעה, את יכול ללכת הביתה. לפני שאתה הולך, האחות במחלקה ייתן לך הוראות כתובות על מחלים מהניתוח שלך, למשל, אילו פעילויות להימנע. הוא או היא גם יספר לכם על כל תרופה שאתה צריך לקחת ו יראה לכם איך לשים את העין טיפות אם אתה לא בטוח. טיפות ניתן להשתמש לאחר הניתוח לעצור דלקת (נפיחות) ולעזור למנוע הידבקות. תתבקש להשתתף במחלקה או במרפאה אשפוז במשך למעלה בדיקה נוספת.

כמה זמן ההרדמה להימשך?

העין שלך תישאר אדישה במשך 2-3 שעות, אם כי זה יכול להימשך עד 4 שעות. ראייה כפולה עשויה להימשך מספר שעות.

האם אהיה מכאבים?

אתם עשויים לחוש אי נוחות כאשר ההרדמה פגה וגם משככים כאבים קלים כגון אקמול ייתכן שיידרשו. בית החולים יהיו לייעץ לך על זה לפני שאתה משתחרר. מהסיבה זו היא טובה אם אתה יכול להיות מישהו כדי לעזור לך בבית ולהישאר איתך בלילה הראשון לאחר ניתוח. אם אתם חווים כאבים עזים קשר GP שלך או לבית החולים מיד.

כשאני יודע לנהוג?

אתה צריך לשאול את המנתח כמה זמן אתה צריך לחכות לפני הנהיגה, כפי שהוא משתנה מאדם לאדם.

האם אני צריך לקחת כל טיפול מיוחד?

תקבל הוראות אישיות על הטיפול של העין, אבל אתה צריך לחשוב על הבאות:

 • הימנע שפשוף העיניים שלך.
 • אם אתה ישן בחוסר מנוחה ללבוש מגן עיניים, כך שאתה לא יכול לשפשף את העין מבלי לדעת מתי ישנה.
 • צור החולים אם אתה מבחין להחרפת התסמינים שלך, למשל אם החזון שלך מחמיר, אם אתה מפתח תופעות לוואי חדשות או אם העין הופכת להיות כואבת.
 • הימנע הרמה כבדה מאוד, פעילות גופנית מאומצת ושחיו עד שתקבל את הארגעה מבית החולים.
 • תשמרי על עצמך במזג אוויר סוער במקרה שאתה מקבל משהו בתוך העין. משקפי שמש יכול לתת קצת הגנה נוספת מפני אבק וחצץ.

אם אתה רוצה לשאול שאלות נוספות לגבי סוג מתוכנן הרדמה לפעולה שלכם, התקשר לבית החולים המקומיים שלך או למרפאת לפני שאתם מגיעים לבית חולים.

 • מי ייתן ההרדמה שלי?
 • לעיתים קרובות יש השתמשת בסוג זה של הרדמה?
 • מהם הסיכונים של סוג זה של הרדמה?
 • האם יש לי כל סיכונים מיוחדים?
 • כיצד ארגיש לאחר מכן?

איגוד המרדימים של בריטניה הגדולה ואירלנד

21 פורטלנד פלייס
לונדון W1B 1PY
טלפון: +44 20 7631 1650
פקס: +44 20 7631 4352
דואר אלקטרוני: info@aagb.org
אתר: www.aagbi.org
ארגון זה פועל כדי לקדם את הפיתוח של הרדמה ורווחת מרדימים ואת מטופליהם ב בריטניה הגדולה ואירלנד.

הקולג 'המלכותי של הרופאים המרדימים

צ'רצ'יל בית
35 כיכר Red Lion
לונדון, WC1R 4SG
טלפון: + 44 20 7092 1500
פקס: + 44 20 7092 1730
דוא"ל: info@rcoa.ac.uk
אתר: www.rcoa.ac.uk
ארגון זה אחראי סטנדרטי הרדמה, טיפול קריטי וניהול כאב ברחבי בריטניה.

הקולג 'המלכותי של רופאי עיניים

17 קורנוול טרסה
לונדון
NW1 4QW תל: +44 20 7935 0702
פקס: +44 20 7935 9838
אתר: www.rcophth.co.uk
ארגון זה אחראי על סטנדרטים, חינוך ומחקר לאופטלמולוגיה, ברחבי בריטניה. יש לו סדרה של עלוני הסברה על סוגים שונים של ניתוח עיניים בבית http://www.rcophth.ac.uk/about/public/booklets

המכון הלאומי המלכותי לעיוורים (המוסד לעיוורים)

105 ג'אד רחוב
לונדון WC1H 9NE
טל ': 020 7388 1266
פקס: 020 7388 2034
דואר אלקטרוני: helpline@rnib.org.uk
אתר: www.rnib.org.uk
העבודה של המוסד לעיוור עוזרת לאף אחד עם בעיה באופק - לא רק עם ברייל, בשיחת ספרים והכשרת מחשב, אבל עם פתרונות יצירתיים ומעשיים לאתגרים יומיומיים. אם אתה או מישהו שאתה מכיר יש בעיה באופק, מוסד לעיוור יכול לעזור. להתקשר לקו הסיוע המוסד לעיוורים על 0845 766 9999 (שני עד שישי 9:00-05:00. השיחות מחוייבות על פי התעריף המקומי למתקשרים בריטניה) או לבקר באתר האינטרנט שלהם. את המוסד לעיוור יכול לספק מתורגמן סודי בשפה שלך בתוך דקות מקבלת הקריאה. כל שעליך לעשות הוא להצהיר באנגלית לשפה שבה אתה מעדיף להשתמש.

מדריך זה נכתב על ידי הקולג 'המלכותי של רופאים מרדימים, בית צ'רצ'יל, 35 מרובע אריה אדום, 4sg wc1r לונדון. © 2002, rcoa (מהדורה 3 - מאי 2008). כל הזכויות למאמר זה עם הקולג 'המלכותי של הרופאים המרדימים.

מאמרים נבחרים

 • בבעיות זיקפה (ED) אומר שאתה לא יכול לקבל זקפה נאותה. ברוב המקרים הן בשל היצרות…
 • סרטן פות (סרטן של הפות) הוא סרטן נדיר. זה בדרך כלל משפיע על נשים מעל גיל 55,…
 • גרד vulvae (העקצוץ של הפות) היא תופעה שכיחה. ישנן סיבות רבות. הטיפול משתנה,…
 • ישנם שני סוגים עיקריים של ערמונית כרונית - ערמונית חיידקים כרונית (הנגרמת על ידי…